Tır Teker Yıkama

Tekerlek ve Şasi Yıkama Ünitelerimiz

Farklı kapasitelerde, otomatik çalışan, ağır hizmet şartlarına uygun ve çok güçlü araç teker yıkama sistemleri üretmekteyiz. Bu ürünleri 10 yıldan fazladır ülkenin hemen her bölgesine kurarak müthiş bir deneyim kazandık. Sancak Mühendislik markası ile sunduğumuz teker çamur yıkama sistemlerimizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

İnşaat sahaları, katı atık tesisleri, fabrikalar, maden ocakları, döküm sahaları gibi şantiye alanından çıkan kamyon, tır veya iş makineleri için otomatik sensörle çalışan araçların alt ve yanlarını yıkayabilen ağır hizmete uygun sistemler üretmekteyiz.

Tekerlek yıkama makineleri özellikle araçların şase ve lastiklerine odaklanır. Bu bölgelerdeki çamurları yıkayarak çamur veya farklı kalıntıların saha içerisine veya saha dışarısına taşınmasını durdurur.

Tır kantarı Teker Yıkama

Tır kantarı Teker Yıkama

Tır Teker Yıkama
  • Çok yüksek debi ve ideal uzunluk bir arada! Araç tekerinin 2 tam tur yıkanması için ideal uzunluğunda tasarlandı. Günlük 750 araçtan az çıkış olan şantiyeler için tavsiye edilir. Yıkama performansı 10/10 olarak puanlanabilir. Çok güçlü yıkama sistemi arıyorsanız doğru ürün bu! Ürünlerimizde kamyon tekeri yıkama sistemleri için defalarca denenmiş ve %100 başarılı sonuç veren özel dalgıç pompalar kullanılmaktadır.
En iyi fiyatlar ve uygun ödeme koşulları için bizden teklif alabilirsiniz...
Call Now Button
×