Kurumsal

Tek Tartı A.Ş.
Müşteri memnuniyeti ve İş güvenliği odaklı çalışmayı her zaman kendisi için hedef edinen Tek Tartı A.Ş. yaptığı tüm işlerde etkin bir organizasyon ilke olarak kabul etmiştir.
Kurulduğumuz günden bu yana birçok başarıya ve projeye imza atan firmamız, uzmanlaşmış deneyimli kadrosu ile Türkiye genelinde hizmet vermeye gelişerek devam etmektedir.
Endüstriyel tesisler montajı, ağır nakliye hizmetleri, konut projeleri, iş ve alışveriş merkezleri otoyol inşaası başlıca çalışma alanlarımızı oluşturmaktadır.

Kalite Politikamız
Sektördeki ihtiyaçları anlayarak bunlara uygun ürün ve hizmetleri sunmak.
Kalite çözümlerimizin güvenirliğini garanti etmek.
Şirketimizin başarı ve müşteri memnuniyeti için çalışanlarımıza, profesyonel davranış konusunda sorumluluk duygusu aşılamak.
Şirketimizin kalite ve periyodik olarak gözden geçirmek.
Kalite yönetimini iyileştirmek.

İş Güvenliği Politikamız
Ana yüklenici ve taşeron firma çalışanlarının ve şirket personelimizin sağlık ve güvenliklerini temin etmek için, yürürlükte bulunan İSG mevzuatına uygun olarak her türlü tedbiri almayı, araç gereç ve Kişisel Koruyucu Ekipmanları bulundurmayı,
İşyerlerinde iş kazası ve meslek hastalığı doğurabilecek emniyetsiz durum ve hareketleri, olası kaza risklerini, etkin bir risk değerlendirmesi yaparak önceden tespit etmeyi ve ortadan kaldırmayı,
Çalışanlarımıza iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitmeyi ve iyi bir iş sağlığı ve güvenliği bilincine erişmelerini sağlamayı,
Endüstriyel dünyanın gelişimine paralel olarak, gelecekte karşılaşılabilicek olası riskleri bugünden tahmin etmeyi, sürekli gelişmeyi ve durumumuzu gözden geçirmeyi İSG politikamız olarak kabul ederiz.

Call Now Button Google | Kantar | Tır Kantarı | Araç Kantarı