Tır Kantarı ve İşlemleri 

Tır kantarı satışı yapan firmamız, çeşit olarak çok fazla sayıda ürünü satışa sunmaktadır. Bunlar; zemin üstü, portatif, taşınabilir çekici kantarı şeklinde pek çok çeşitte ve özellikte satışa sunulmaktadır.

Tır Kantarı İşlevleri 

Fabrikaların yükleme birimleri, Hafriyat, karayolları genel müdürlüğünün teftiş alanları, silo dolum alanlarında kullanılan kantarlar tır ya da çekicilerin yüklerini hassas bir biçimde tartmakta ve kurallara uygun bir şekilde yük taşınabilmesi için en doğru olan ölçümleri göstermektedir. Genelde 60 ton- 80 ton ya da istenildiği zaman farklı tonajlara uygun olan tır kantarı üretimi yapılmaktadır. Birçok model ve çeşitte imalat, kurulum, kalibrasyon ve montaj yapan firmamız, piyasada bulunan en kaliteli tır kantarı çeşitlerini en uygun fiyatlarla müşterilere sunmaktadır.

Genel olarak dayanıklı olan tır kantarı çeşitleri farklı ebat ve kapasitelerde yüksek kalitede satışa sunulmaktadır. Kantarlarımızın statik hesaplamaları yapılarak, nominal kapasiteye sahip ve 0 oranında aşırı yüke dayanıklı bir şekildedir.

Tır Kantarı Kiralama İşlemleri 

Birçok farklı çeşitte satış gerçekleştiren firmamız aynı zamanda kiralık kantar hizmetleri de sunmaktadır. Genel olarak tır kantarı kiralama işlemleri sektörün ihtiyaçlarına bağlı olarak, farklı tasarımlarda ve farklı özelliklerde kiralanmaktadır. Piyasada bulunan en kaliteli tır kantarı çeşitlerinin kiralamasını yapan firmamız en ucuz tır kantarı ürünlerini de müşterileri hizmetine ve de beğenisine sunmaktadır. Kantarlar modüler bir şekilde üretilmekte ve kurulum alanına da modüler bir halde sevk edilmektedir. Bununla birlikte çalışma alanına çok kolay bir şekilde kurulum yapılmaktadır.

Taşıt Kantarları, zemin üstü tip kantar modeli ve çukurlu tip kantar olarak iki kategoride üretimleri yapılmaktadır. Zemin üstü tip kantar modelleri, yer sıkıntısı yaşamayan firmalar için çok daha uygundur. Giriş ve çıkış rampaları ile modeline bağlı olarak, yerden 38-50 cm yükseklikte kurulumu gerçekleştirilir. Çukurlu tip kantarlar ise yer sıkıntısı yaşayan tesislerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu işlevde beton zemine bir havuz açılmakta ve havuz içine kurulum yapılmaktadır. Firmamız bütün tır kantarı tartım sistemleri satışını yapmakta ve bununla birlikte ihtiyaç duyulduğu zaman da yedek parçalarını tedarik etmektedir. Satış sonrasında talep edilen durumlarda teknik servis hizmeti, bakım, onarım ya da tamir hizmetlerini de vermektedir.

Tır Kantarı Hizmeti 

Sektörde birçok farklı çeşitte tır kantarı üreten firmalar yer almaktadır. Bu konuda firmamız hem kaliteli ürünleri ile hem de müşteri iletişimi ile en önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. Firma olarak pek çok şirkete hizmetler vermekte ve tüm tır kantarı çeşitlerinin satışını, satış sonrası tedarik hizmetlerini ve tamir, onarım, hizmetlerini sunmaktayız. Çok farklı özelliklere sahip olan tır kantarı modellerimiz çok avantajlı sunum kolaylıkları ile zahmetsiz bir şekilde tartım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Vermiş olduğumuz hizmetlerde kiralık kantar ya da tır kantarı satışı konusunda en uygun fiyatları sunmaktayız. Genelde kantar fiyatları diğer firmalara göre çok daha uygun olmaktadır. Satış sonrasında müşterilerimizi memnun etmek adına uygun kantar fiyatları dışında teknik destek de sunmaktayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
×