Kantar Satış Ve Bakım Hizmetleri 

Genel olarak tır kantarı konusunda uzman personelleri ve son teknolojik ekipmanları ile GLOBAL TEK TARTI SİSTEMLERİ en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Hem işlevsellik olarak hem de dayanıklılık olarak son derece kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bütün kantar çeşitlerini bünyesinde barındıran firmamız her konuda uzmanlaşan personelimiz ile daima müşterilerimizin yanındayız.

 

Tartı Hizmetleri 

Şirketimizin en önemli faaliyet alanını tartım sistemlerinin imalatı, satışı ve satış sonrası teknik destek oluşturmaktır. Bu çerçevede de birçok farklı kantar çeşidi ile kantar satış hizmetleri gerekmektedir. Genelde kantar hizmeti sağlarken, en başta üretim planlaması yapılmakta, sonra montaj ve daha sonra da teknik destek sağlanmaktadır. Her alanında kullanılan kantarlar hem çok dayanıklı hem de teknolojideki son ilerlemeleri takip edilerek üretilen ürünler olmaktadır.

 

 Kantar Kiralama 

Birçok farklı firma kantar ihtiyacı duymakta ve iş akışı için bu ürünleri bazen kiralamaktadır. Bu kapsamda kantar kiralama hizmeti veren firmamız ihtiyaç duyulan kantar modellerine en kısa sürede kiralama işlemleri yapmaktadır. Bazı firmalar kantar kiralama işlemleri sonrasında teknik servis desteğinden de faydalanmaktadır. Genel olarak baktığımız zaman kantar kiralama hizmetleri oldukça faydalı ve bir o kadar da maliyeti az olan işlemler olmaktadır.

Firmamız bu konuda gerekli olan önlemleri almakta ve son derece kaliteli bir kiralama işlemi sunmaktadır. Kantar kiralaması yapan firma da gerek montaj işlemleri gerekse montaj sonrasında oluşabilecek arızalardan sonra firmamız ile iletişime geçerek gerekli desteği almaktadır.

 

Kantar Satış İşlemleri 

Firmamız kantar satış işlemlerini son derece kaliteli ve uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Satış aşamalarından sonra kantar bakımı ve periyodik bakım hizmetleri firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Farklı model kantar çeşitlerinde ihtiyaç duyulan yedek parça ihtiyaçları da çok kısa bir sürede en uygun fiyatlar ile karşılanmaktadır. Mekanik aksamlarda da meydana gelen hasarlar için de uzman kadrolarımız ile kaliteli hizmetler verebilmektedir.

Kantar Bakım Hizmetleri 

Her marka ya da model de olan kantarların periyodik bakıma ihtiyacı olmaktadır. Periyodik bakımı yapılmayan kantarlar daha sonra maliyeti çok yüksek arızalara neden olmaktadır. Periyodik Bakım süreleri de kullanım yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Kantar periyodik bakımlarında hem platform hem de tüm elektronik ekipmanlar detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Bununla birlikte bakım sırasında elektrik ve topraklama üniteleri de kontrol edilmektedir. Kantarın bakımının yapılması halinde kullanıcının da mutlaka firmamızın önereceği günlük periyodik işlemleri yapması gerekmektedir.

 

Genel olarak kantar kalibrasyon hizmeti veren firmamız tüm bu işlemleri de yerine getirmektedir. Kantarın sağlıklı bir şekilde çalışması için ve uzun ömürlü olması için kullanım ve bakım son derece önemli olmaktadır. Bu konuda firmamız kurulum sonrasında altı ayda bir uzman ekiplerimizce bakım ve ölçümleri yapılmaktadır. Bu ölçüm ve bakım sonrasında da tüm elektronik ekipmanlar da kontrol edilmektedir. Rutin kontroller her açıdan önemli olmakta ve gerekli önlem alınmaz ise de bilgisayar düzenekleri arızalanmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
×